Leiri-ilmoittautuminen 2026

Huvikumpu ry järjestää jälleen ikimuistoisen leirikesän 2026, Perkkaan koululla (Majurinkatu 8, 02600 Espoo). Leirit soveltuvat parhaiten noin 7-12v. lapsille. Leirit ovat avoinna klo. 8:00-17:00.  

Leirin hinta on 170eur/5pv leiriviikko, 136e/4 pv leiriviikko, kolme viikkoa 415e. Leirimaksu sisältää: vakuutukset, lounaan, monipuolisen välipalan, toiminnan, retket, tilat, huippuohjaajat ja 13,5% ALV:n. Toiminta on suunniteltua ja laadukasta sekä vaihtelevaa. Huomioittehan, että leirille ilmoittautuvan lapsen tulee pystyä toimimaan ryhmässä, jossa on kaksi aikuista ja noin 30 lasta. Tutustuthan leirien lukujärjestyksiin ja leirikuvauksiin nettisivuillamme, ennen ilmoittautumista. Huomioittehan, että leiri- ilmoittautuminen on sitova, Leiri-ilmoittautumisen voi perua 14vrk ajan sähköpostitse, jos ilmoittautuminen tehdään ennen 1.5.2026. Jos ilmoittautuminen tehdään 2.5.2026 jälkeen, varaus on heti sitova. Lähettämällä lomakkeen varmistatte lapsellenne paikan valitulle/valituille leirille/leireille. Leirin voi perua kuluitta lääkärintodistusta vastaan.

Leiri-ilmoittautuminen alkaa sunnuntaina 15.3.2026 klo 20:00.(LOMAKE AVAUTUU NÄKYVILLE, KLO 20.00.)Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä.

Leirimaksu tulee olla suoritettuna ennen leirin alkua, laskun saatte sähköpostitse toukokuun aikana. Ilmoittautumislomake on SSL-suojattu.

Ilmoittautumislomake


    Valitse leirit *















    Leirilaskun toimitustapa


    Erityisopetuspäätös




    Onko lapsella lupa kulkea leirille/leiriltä yksin

    Pakolliset kentät merkitty "*" merkillä.